THE PEOPLE SIDE OF BUSINESS
STRUCTOGRAM® Lietuva

Informacija

Informacija

Apie mus

Structogram International“ būstinė yra Liucernoje, Šveicarijoje

Pasaulinis tinklas

Biostruktūros analizė naudojant STRUCTOGRAM® mokymo sistemą tapo vienu iš pirmaujančių mokymo metodų visame pasaulyje.

STRUCTOGRAM® centrai įsteigti 22 šalyse, mokymo priemonės išverstos į 18 kalbų, mūsų mokymuose jau  dalyvavo daugiau nei 1,25 mln. dalyvių, kuriuos vedė daugiau nei 1000 lektorių.

Nesvarbu koks organizacijos dydis ar kokia pramonės šaka, STRUCTOGRAM® mokymo sistema sėkmingai naudojama pardavimo, konsultavimo ir vadovavimo srityse.

STRUCTOGRAM® Baltic

www.structogram.lv

gatis@structogram.lv

+371 67223005

STRUCTOGRAM® Angola

Andrea Pita Gróz

Rua Mario Moreira, No2, 1 b

Colinas do Cruzeiro

PT-2675-660 Odivelas

STRUCTOGRAM® Australia

Kevin Wallis

Pty Ltd

Lower Ground

71 Walker Street

AU-North Sydney NSW 2060

STRUCTOGRAM® Austria

Ursula Autengruber

Autengruber Consulting

Wiener Straße 13

AT-2340 Mödling

STRUCTOGRAM® Baltic

Gatis Ulinskis

Dorus LLC

Zemitāna iela 2b

LV-1012 Rïga

STRUCTOGRAM® Bulgaria

Pavel Pavlov

Avangard Personal

Consulting OOD

2 - E, Russia Blvd.

BGR-9300 Dobrich

STRUCTOGRAM® Czech Republic

Milan Zajíček

PMA HR Consulting, s.r.o.

Křiž.kova 180/28

CZ-186 00 Praha 8

STRUCTOGRAM® France

Daniel Lamour

Centre Structogram

22, Rue Jean-Philippe Rameau

FR-21850 St Apollinaire

STRUCTOGRAM® Germany

Ralf China

Structogram Deutschland

GmbH & Co.KG

Teichstrasse 24

DE-34130 Kassel

STRUCTOGRAM® Hungary

Peter Bodó

Dr. Bodó Training és

Tanacsado Kft.

Puskin u. 14-16. I.em.12

HU-1088 Budapest

STRUCTOGRAM® Italy

Guido Di Martino

Raffaele Di Martino

I.A.B.I. s.r.l.

Via Crivellin 7

IT-37010 Affi (VR)

STRUCTOGRAM® Japan

Hiromichi Owada

www.structogram.tokyo

STRUCTOGRAM® Mexico

Jorge Andere

Training and Consulting

Andere SC

Popocatépetl 14-1005

Col. Hipódromo Condesa

C.P. 06100 México CDMX

STRUCTOGRAM® Netherlands

Jacqueline van Brink

ITGA bv Instituut voor toegepaste gedragsanalyse

Olmenlaan 4

NL-3833 AV Leusden

STRUCTOGRAM® Poland

Anna Urbańska

Centrum Edukacyjno

Consultingowe Concret

ul. Mieszka I 7D

PL-86-300 Grudziadz

STRUCTOGRAM® Portugal

Paula Trigo

Xpand - Coaching, Formacao e Consultoria

Rua Hermínia Silva, nº5, Piso 1 – Fração B
2620–535 Ramada, Odivelas

STRUCTOGRAM® Russia

Zifa Dimitrieva

Management. Innovation.

Marketing

Ugreshskaya Street, 2,

Corpus 82

RU-115088 Moscow

STRUCTOGRAM® Serbia

Borisav Milošević

LIFE unlimited

Milutina Milankovica 94/42

RS-11070 Beograd

STRUCTOGRAM® Spain

Juan Ramiro

QNR, Consultoría

Calle Cea Bermúdez, 14A - 4ª planta, Despacho 5

28003 Madrid

STRUCTOGRAM® Switzerland

IBSA Institut für Biostruktur-Analyse AG

Morgartenstrasse 2

CH-6003 Luzern


STRUCTOGRAM® United Kingdom

STRUCTOGRAM International

London

STRUCTOGRAM® USA

Sebastian Stankiewicz

CSC Global Education S.A.
1325 Wiley Rd unit 139
US-Schaumburg IL 60192

:

Metodas

Sėkmingas bendravimas – verslus asmenybės pažinimas

90 sekundžių įvadas.

Esminiai žmogaus asmenybės bruožai priklauso nuo kiekvieno mūsų individualaus smegenų darbo pobūdžio..

Garsus amerikiečių smegenų tyrėjas profesorius Dr. Paul D. MacLean  pateikė trijų sričių žmogaus smegenų struktūrą, įvardindamas kokias funkcijas atlieka kiekviena smegenų sritis (funkcinę smegenų struktūrą).

Šios trys labai skirtingos smegenų sritys privalo veikti kartu „trinarės smegenys“ („Trivienės smegenys“) ir bendrauti tarpusavyje. Kad ir kaip bebūtų, kiekvienos smegenys išlaiko savo specifines žaidimo taisykles.

Žmogaus elgesys atsiranda tik sąveikaujant visoms trims smegenų sritims: intuityviam - instinktyviam smegenų kamienui, emociškai – impulsyviai limbinei sistemai,  racionaliai - šaltai smegenų žievei..

Kiekvienam žmogui yra būdinga skirtinga, genetiškai nulemta, smegenų sričių pusiausvyra. Pas suaugusius ši pusiausvyra paprastai būna pastovi ir nulemia individualią biostruktūrą.


Antropologas Rolf W. Schirm bendradarbiaudamas su Dr. Paul MacLean,  nustatė ir apibrėžė tipiškus asmenybės bruožus ir elgesio modelius, turinčius aiškų ryšį su trimis smegenų sritimis, šią sistemą pavadindamas biostruktūrine analize. Remiantis šia analize, mūsų mokymuose pateikiama klausimų seka, kurios dėka yra nustatomas individualus kiekvieno žmogaus trijų sričių smegenų struktūros balansas. Rezultatai iliustruojami naudojant mūsų unikalų „Structogram“ diską. Mes nuo seno sėkmingai naudojame tokį spalvų kodavimą: ŽALIA - smegenų kamienas, RAUDONA – limbinė sistema ir MĖLYNA – smegenų žievė. Už kiekvienos atskiros smegenų srities aktyvumo lygį yra atsakingi specifiniai neurotransmiteriai (neurotransmiterių homeostazė).


Biostruktūrinė analizė atskiria tai, kas turi genetinį polinkį, suvokiant tai, kaip nekintamą bazinę asmenybės struktūrą ir tai, kas yra „aplinkos įtakota“,  todėl yra kaip kintančios žmogaus asmenybės dalis. Tai lemia, kuriuos asmenybės bruožus ar elgesį galima lengvai ir visam laikui pakeisti, o kuriuos ne.

Structogram nėra rigidiška tipologija. Pagal tai kaip sukonstruota biostruktūrinė analizė, galimi 7 558 272 skirtingi variantai, kurie lemia, kad Structogram diske gausime 412 skirtingų rezultatų. Būtent todėl Structogram diskas rodo atskirą trivienių smegenų sričių sąveiką labai diferencijuotai ir individualiai kiekvienam mokymų dalyviui..

Šiame vadovėlyje nėra jokių analizės klausimų ar „Structogram“ disko! Biostruktūrines analizes siūlo tik seminaruose specialiai apmokyti ir licencijuoti treneriai

Išsamią informaciją apie biostruktūrinės analizės mokslinius pagrindus galite rasti šioje knygoje:


Evolution der Persönlichkeit – Die Grundlagen der Biostrukturanalyse,

16., überarbeitete und erweiterte Auflage, 2017,

200 Seiten, geb., Preis € 26,40 (inkl.USt., zzgl. Versandkosten)

ISBN 978-3-9522594-4-3

Istorija

Structogram 40 metų

„STRUCTOGRAM®“ mokymo sistema (biostruktūrinė analizė) buvo sukurta remiantis smegenų tyrinėjimuose padarytomis išvadomis ir ją patvirtina dabartiniai neuromokslų, molekulinės biologijos ir elgesio genetikos tyrimų rezultatai.


Smegenų tyrinėtojas Paul D. MacLean buvo Amerikos Nacionalinio psichikos sveikatos  „Smegenų evoliucijos ir elgesio“  instituto direktorius (Bethesda/ Maryland), jis XIX a. septintame ir aštuntame dešimtmetyje tyrinėjo smegenų evoliucinius pagrindus ir veikimo principus („funkcinę struktūrą“). Jis atrado, kad mūsų smegenys išlaikė tam tikrus esminius skirtingų evoliucijos raidos etapų bruožus.

P. MacLean sukūrė terminą „trivienės smegenys“. Jo atradimas labai padeda suprasti smegenų struktūros ir žmogaus prigimties ar elgesio sąsajas. Miunchene konsultuojantis antropologas Rolfas W. Schirm, remdamasis daugybe empirinių tyrimų, sukūrė žmogaus asmenybės modelį, prie kurio labai prisidėjo MacLean „trivienių smegenų“ teorija. R.W. Schirm  su šia teorija pirmą kartą susidūrė praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje ir būtent ji lėmė struktūrinio modelio savybes bei leido remtis tvirtu moksliniu pagrindu. Viso ko rezultatas yra Structogram sistema paremta biostruktūrine analize.


Šveicarijos verslo ekonomikos instituto narys, buvęs leidyklos Organisator-Verlag Ciuriche savininkas Dr. Victor Bataillard susitiko W. Schirm devintajame dešimtmetyje. Bendradarbiaudamas su  R.W. Schirm, dr. Bataillard įkūrė institutą Ciuriche - IBSA Institut für Biostruktur-Analysen AG. Šis institutas yra tarptautinis biostruktūrinės analizės franšizės davėjas. Po Dr. Bataillard mirties šveicaras Peter Stutz perėmė instituto, kuris dabar yra įsikūręs Liucernoje, valdymą.


Der Schweizer Dr. Victor Bataillard, Gründungsmitglied des Schweizerischen Instituts für Betriebsökonomie und ehemals Inhaber des Organisator-Verlags, Zürich, gründete ebenfalls in Zusammenarbeit mit Schirm das Institut für Biostruktur-Analysen AG (IBSA), Zürich, als internationaler Franchisegeber der Biostruktur-Analyse. Nach dem Tode von Dr. Bataillard übernahm der Schweizer Peter Stutz die Leitung des Instituts, dessen Sitz heute in Luzern ist.


Moksliniai biostruktūrinės analizės pagrindai dar labiau išsiplėtė įžengus į dutūkstantuosius. Tarp daugelio kitų atradimų buvo atrasta, kad specifiniai neuromediatoriai (neuromediatorių homeostazė) yra atsakingi už skirtingą trijų smegenų sričių „aktyvumo lygį“.


Pastaraisiais metais Christian Reist, Ralf China ir Peter Stutz komanda sukūrė ir modernizavo praktinį „Structogram“ mokymo sistemos naudojimą, pritaikydami ją vadybai ir pardavimams.