THE PEOPLE SIDE OF BUSINESS
STRUCTOGRAM® Lietuva

Mokymas

Mokymas

Mokymai


1 STRUCTOGRAM® Mokymų sistema 1
Raktas į savęs pažinimą

Sėkmingiems žmonėms yra būdingas unikalus asmenybės stilius.

Šių žmonių sėkmės raktas yra tai, kad jie naudoja būtent jiems tinkamus būdus ir metodus. Jie nenaudoja standartinių „sėkmės receptų“, nes sąmoningai suvokia savo autentiškumą, spąstus ir aštrius kampus, kas ir lemia jų sėkmę. Structogram suteikia vizualų jūsų unikalios asmenybės vaizdą su visomis su tuo susijusiomis galimybėmis ir rizikomis. Nėra geresnės ar  blogesnės biostruktūros nes kiekviena turi savo ribotumų ir privalumų.


Šiame pirmajame mokymų etape, dalyviai tarsi pamato kitus nauju būdu. Jie pradeda suprasti savo sėkmės principus ir gali sąmoningai išmokti vengti nesėkmės. Tai kad, gali elgtis ir tobulėti atsižvelgdamas į savo biologinę prigimtį sukuria pasitikėjimą ir  taupo energiją.


Žinodami savo biostruktūrą galite lengviau nusistatyti realistinius tikslus ir pasirinkti tinkamiausias strategijas bei nuosekliai taikyti pardavimo ar lyderystės strategijas.

Pažinodamas save galėsi pasirinkti tinkamiausią strategiją.

Mokymams skirta kokybiška darbo knyga apimanti biostruktūros analizę kartu su „Structogram“, disku.2 STRUCTOGRAM® Mokymų sistema 2
Raktas į kito žmogaus pažinimą

Kiekvienas žmogus yra unikalus  tad praktiškai neįmanoma užfiksuoti visos begalės signalų, kuriuos mums siunčia kiti asmenys. Tam, kad suprastume šiuos signalus mūsų smegenys naudoja tam tikrus kriterijus ir interpretuoja visus patirtus įspūdžius. TRIOGRAM® tai tam tikras žemėlapis, skirtas greitai ir patikimai susisteminti kitų žmonių charakteristikas. Mokymų metu šis žemėlapis įsirašo kaip vidinis vaizdinys, o treniruojant jis dar ir išlieka ilgalaikėje atmintyje.


TRIOGRAM® mokymų metu dalyviai mokosi atpažinti kitų žmonių biostruktūrą per tam tikrą stebėjimo sistemą ir tarsi „rasti“ ją triogramos žemėlapyje. Šiam darbui gerai pasitarnauja ir asmeninės biostruktūros žinojimas.


Tie, kas moka atpažinti kitų žmonių biostruktūrą tampa jautresni jų elgesiui ir gali geriau suprasti jų individualumą bei lengviau išvengia nereikalingų konfliktų.

Suprasdamas, kas traukia kitus, mokėsi lengvai gauti palaikymą savo idėjoms.


Darbo knyga su Triožemėlapiu

3.1 STRUCTOGRAM® Mokymų sistema 3
Raktas į klientą

Struktogramos dėka jūs suprasite kuo iš tiesų  pasižymi jūsų klientai. Jūs žinosite kokios mintys, jausmai būdingi kiekvienam konkrečiam klientui ir pagal tai priderinsite savo pasiūlymą taip, kad jis  labiausiai atitiktų kliento poreikius ir motyvus. Jūs transliuosite informaciją tuo dažniu, kurį pagauna ir supranta klientas. Viso to rezultatas: sėkmingi pardavimai ir lojalūs klientai.


Naudojant šį metodą tas pats produktas galės būti parduodamas skirtingai būdais, priklausomai nuo to, su kokiu klientu bendraujate. Tai leidžia būti daug įtikinamesniu, lanksčiai bendrauti nepaisant to, kokį produktą parduodate.

Padėkite savo klientams jūsų pasiūlymui ištarti TAIP.


Darbo knyga su praktiniais pavyzdžiais.

3.2 Pritaikymas: lyderystėje
Raktas į darbuotojus

Sėkminga lyderystė.  Geras vadovas yra tas, kuris geba žinoti stipriąsias ir silpnąsias darbuotojų puses bei supranta individualius asmenybės poreikius. Mokymų metu išmoksite naudoti autentišką vadovavimo stilių, tai leis atskleisti papildomą jūsų potencialą santykiuose su darbuotojais ir pasiekti dar geresnio komandinio darbo, geriau valdyti tarpasmeninius konfliktus.

Geras personalo valdymas reiškia gerus rezultatus ateityje.

STRUCTOGRAM®
mokymų dienos pavyzdys

09.00 - 10.00

Pasveikinimas ir trumpas dalyvių prisistatymas

Būdai, kaip mes priimame sprendimus

Ką mums reiškia sėkmė

Asmenybės suvokimas - žmonės yra skirtingi

Temperamentas ir charakteris

Autentiškumas, stresas ir perdegimo pavojus

Biostruktūros analizė kaip raktas į savęs pažinimą

Struktograma: metodas leidžiantis suprasti asmenybę

10.30 - 10.50

Pertrauka

10.50 - 11.50

Biostruktūrinė analizė, individualios kiekvieno dalyvio struktogramos nustatymas

11.50 - 12.00

Pertrauka

12.00 - 13.00

Tipinės pagrindinių komponentų charakteristikos:

Santykis su žmonėmis

Orientacija laike

Mąstymo ir darbo būdas

Sėkmės veiksniai

13.00 - 14.00

Pietų pertrauka

14.00 - 15.30

Patarimai tolesniam mokymosi procesui ir rezultatų patvirtinimui

Individualių galimybių ir rizikos  vertinimas

Specifinis elgesys priklausomai nuo struktogramos

(Praktinė užduotys grupėse)

15.30 - 15.50                   

Pertrauka         

15.50 - 16.45

Tipiškas elgesys priimant sprendimus ir sprendžiant konfliktus

Aptarimas: mokymo sistemos apžvalga ir galimi tolesni veiksmai

16.45 - 17.00  

Grįžtamasis ryšys ir dalyvių atsiliepimai

Lektorių ruošimas

Naudokite STRUCTOGRAM®-mokymų sistemą ir tapkite geresniu lektoriumi!

Sėkmingi žmonės geba subalansuoti savo išmokstą elgesį su asmeninėmis savybėmis. Tokiu būdu jie yra autentiški, o ši savybė kitiems sukuria patikimą  į įtikinamą įvaizdį.


Structogram dėka galėsite tobulėti atsižvelgdami į savo prigimtį. Kai suprasite kurios jūsų charakteristikos keičiasi lengvai, o  kurios sunkiai, galėsite daug efektyviau vesti mokymus, nes galėsite parinkti tokius mokymo būdus, kurie optimaliai tinkami perteikti turinį ir taip sumažinsite galimas spragas.


Structogram mokymų sistema suteikia unikalų, per daugelį metų pasitvirtinusį raktą, diferencijuojantį charakteristikas.


Kaip tapti „Structogram“ lektoriumi

Norėdami tapti „Structogram“  lektoriumi, turite dalyvauti specialiuose mokymuose, kuriuos veda jūsų šalies pagrindinis lektorius. Jie suskirstyti į tris fazes ir iš viso trunka nuo 6 iki 8 dienų. Šių mokymų tikslas yra suteikti jums galimybę įtraukti  Structogram metodą į savo mokymus, taip suteikiant pridėtinės vertės savo klientams.


1. Patirtis iš dalyvio perspektyvos

Prieš pradėdami licencijavimo etapą turite pirmiausiai dalyvauti Structogram metodo mokymuose kaip paprastas mokymų dalyvis.  Galite dalyvauti jau licencijuoto lektoriaus mokymuose arba atviruose mokymuose.


2. Praktiniai licencijavimo užsiėmimai

Licencijavimo mokymai, kurie paruošti išskirtinai būsimiems Structogram lektoriams.


3. Meistriškumo ugdymas

Į licencijos mokestį taip pat įskaičiuota papildoma instruktavimo diena su treneriu, kuriame aptariami konkretiems klientams skirti projektai.


Baigę savo pirmąją „Structogram“ mokymo patirtį, jūs turite galimybę vėl nemokamai dalyvauti licencijavimo dirbtuvėse.


„Structogram“ reguliariai organizuoja mokymo dienas aktyviems, licencijuotiems „Structogram“ lektoriams.

Kreipkitės dabar!

Kreipkitės dabar!

Mokymai naudojant „Structogram“ metodą yra gana sudėtingi ir reikalaujantys laikytis etikos principų. Besimokantiems reikia gerų lektoriaus įgūdžių, gyvenimiškos patirties ir pagarbos kitiems atliekant užduotis, nes jos skirtos asmenybės ugdymui.


Mums ir, tikimės, kad jums taip pat, yra nepaprastai svarbu, kad visi metodo lektoriai ir mokymo medžiaga būtų aukščiausios kokybės, todėl su licencijuotais lektoriais visada siekiame labai glaudaus bendradarbiavimo.


Ar esate kvalifikuotas lektorius  ar koučeris, kuris sėkmingai dirbate mokymų srityje?

Ar keliate sau ir savo mokymams aukštus reikalavimus, kad turėtumėte geriausius vertinimus?

Ar daug pastangų dedate ieškodami ir siūlydami individualius sprendimus savo klientams ir mokymų dalyviams?


Ženkite pirmą žingsnį!

Atsiųskite mums el. laišką su savo prašymu arba susitarkite su mumis telefonu, kad gautumėte daugiau informacijos apie „Tapk lektoriumi“ - mokymus ir apie „Structogram“ lektoriaus darbą.

STRUCTOGRAM®-Mokymus gali vesti tik specialiai apmokyti ir licencijuoti instruktoriai!

Organizacijoms

Individualūs mokymai Jūsų organizacijai

Visus mokymus galima užsisakyti kaip organizacijos vidinius mokymus, mes džiaugsimės galėdami atsižvelgi į organizacijos užsiimamą veiklą ir pateikti būtent jūsų organizacijai tinkamiausias užduotis.


Visame pasaulyje patyrę lektoriai, Structogram sistema naudojasi kaip pagrindu savo mokymams ir naudoja ją įvairioms temoms.


Parašykite mums laišką su savo poreikiais mokymams.


Ekspertų duombazė – įkvėpta STRUCTOGRAM® metodo.